czwartek, 13 października 2016

nowy miesiąc, nowe dotacje

Po tym jak kompetentna szkoła Ojca Dyrektora przeszkoli pracowników prokuratur i sądów za, bagatela, 3 banieczki (http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,20825872,szkola-rydzyka-wygrala-konkurs-min-sprawiedliwosci-za-3-mln.html) , słyszałam, że następne dotacje dostaną:
- Piotr Szeliga, na warsztaty "jak nie dać się szantażować prostytutce"
- Zbigniew Ziobro dostanie kasę na rozwikłanie zagadki, kto był prowodyrem i organizatorem "czarnego marszu". To nie jest łatwe, bo do tej pory wszystkie przesłuchane kobiety zgodnie twierdziły, że marsz odbył się za sprawą: polityków PiS, Episkopatu i fundacji pro-life. 
-Marta Kaczyńska (oburzona opublikowaniem wyników badań, z których wynika, że co 10 ojciec wychowuje nie swoje dziecko), ma się ponoć ubiegać o dotację, która w całości przeznaczona będzie na rzecz ojców, mogących zrobić sobie darmowe testy na ojcostwo.
-Mariusz Kamiński, Adam Hofman i Adam Rogacki na rozwój sieci polskich biur turystycznych "Madryt". Oczywiście dostaną także zwrot za paliwo związane z załatwianiem formalności
-to nie będzie jedyna dotacja dla Adama Hofmana, gdyż kolejną dostanie na edukacje seksualną pracownic biura klubu PiS, warsztaty ponownie mają się odbyć w Mielcu. 
-Tomasz Kaczmarek będzie miał swój autorski program "etyka zawodowa jest najważniejsza"
-Antoni Macierewicz otrzyma grant na program ogrodniczy poświęcony brzozom. W programie będzie można usłyszeć o brzozie karłowatej, brodawkowatej, pancernej i innych.
-Bogdan Pęk wygrał konkurs na nadzorcę wymiany wykładzin hotelowych
-Jacek Kurski, Mariusz Kamiński, Ludwik Dorn i jego trzecia żona, na cykl kursów "stabilne, katolickie małżeństwo"
- nieco zapomnianego Marcinkiewicza, dzięki dotacji, można będzie posłuchać w audycji RM "i nie wódź nas na pokuszenie", w której piętnowane będzie porzucanie rodziny dla młodszej kochanki
- Krystyna Pawłowicz z Jarosławem Kaczyńskim przygotowują dla Państwa wykłady "życie w rodzinie". I tu ciekawostka- Pani Krystyna postanowiła sama sobie dorobić, w związku z tym zastąpi Małgorzatę Rozenek-Majdan w programie "Damą być". Oprócz uczenia młodych dziewcząt zasad kultury, w planach Pani Krystyny jest również nauczenie Francuzów jedzenia widelcem, na podstawie nagrania konsumpcji sałatki w sejmie. Bartosz Kownacki wyraził pełne poparcie dla tego pomysłu i zaznacza, że im prędzej wcielimy go w życie, tym lepiej dla Francuzów. W końcu będą se mogli zjeść schaboszczaka, jak cywilizowani ludzie. Póki Pani Krystyna do nich z kulturą nie dotrze, niestety nadal muszą polować na żaby i ślimaki.
-Ksiądz Mirosław G. (ten, którego dziecko zmarło podczas porodu na parafii, acz w sądzie podano w wątpliwość czy dziecko było dzieckiem), wspomoże, dzięki dotacji, ruch pro-life, żeby ladacznice z Czarnego Marszu nauczyć szacunku do życia i chronić najmłodszych.
- Hoser będzie miał sponsorowaną misję do Korei Południowej. Końcowym efektem ma być znak pokoju między Koreńczykami z południa, a tymi z północy. Coś na kształt tego, co przekazali sobie Tutsi i Hutu, dzięki pomocy KK, w Rwandzie. 
- Siostra Bernardetta wraz z innymi boromeuszkami dostanie wsparcie finansowe na sieć domów dziecka. Wszystko nadzorować będzie ksiądz z Tylawy. W planach jest również przyznanie im Orderu Uśmiechu, o którym pierwszy raz ma zadecydować nie Kapituła, a Mikroprezes.
- ostatnia, planowana na ten miesiąc, dotacja ma podobno trafić do profesora Chazana. Zupełnie nie wiem o co w niej będzie chodziło, znam tylko tytuł projektu "won do piekła, kurwo wściekła".Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z wielką przyjemnością przeczytam, co masz do powiedzenia w danym temacie. Jeśli natomiast masz uwagi co do samej autorki bloga, jej poczucia humoru, inteligencji, wyglądu, sposobu życia i bycia, postrzegania świata, rodziny,itd.- nie pisz tego tutaj. Wyląduje to w spamie i autorka, jak to wstrętne mendy mają w zwyczaju, nawet nie doczyta. Polecam natomiast napisać do Watykanu, fokarium na Helu, Krzysztofa Krawczyka, psychiatry z miejscowości,w której mieszkasz...