środa, 4 listopada 2015

refleksja post-halloweenowa

Czytam post-halloweenowe artykuły i komentarze i nie mogę pojąć tej nagonki.

Heeeloooł, Polacy, Liroy właśnie zostaje posłem.
Początkowo myślałam, że to żart.
I się tak śmiałam, i śmiałam, i śmiałam dopóki go nie zobaczyłam na liście obok tego zabawnego człowieczka, co to śmigał ponoć w "Tańcu z gwiazdami". 
No wiecie, tego o urodzie tak subtelnej i delikatnej, jak u puchatej kaczuszki, co to by nasze babcie mu te polisie słodziuchne wytargały.
Tego samego, co jak się odezwie wokół roztacza czarodziejską nutę nawozu w połączeniu z potem konia i moczem warchlaka. Tego, co mi wygląda jakby go w szkole niezbyt lubiano.
O Bosaka mi chodzi rzecz jasna, choć zdziwiłabym się szczerze, gdyby ktoś z Państwa nie zgadł po opisie. Niestety posła Bosaka nie mogę opisać inaczej, bo cała reszta pasujących słów powszechnie uznana jest za obraźliwą.
W każdym razie od czasu, gdy już wyszło co wyszło z Liroyem, tfu, pardąsik, posłem Liroyem, nie czytam doniesień na temat polityki z Polski.
W ogóle.
Ani trochę.
Ni cholery.
Za chuja wafla.
Za bardzo się boję, że jak już oni tak wpadli w szał wskrzeszania tych zamierzchłych gwiazd (że tak zażartuję) i dawania im drugiego życia w polityce, to lada chwila laską marszałkowską zastuka Shazza.
I czasem se tylko tak myślę: co teraz robi poseł Liroy? Kręci z żoną nowe porno, czy też czyta w Wikipedii jaki jest skład sejmu?
Halloween, moi kochani Rodacy, to Wy macie na co dzień Emotikon heart
P.S. Państwo wybaczą, że Was zarzucę taką ilością memów, ale się nie mogłam zdecydować, gdzie 
poseł wygląda najlepiej 
Emotikon heart
9 komentarzy:

 1. Niedługo z Polski przyleci fala emigrantów do JuKej ;) U nas w sejmie były już przeróżne osobliwośći, chyba tylko prostytutek z A1 nie było (a może...). W każdym razie, Liroy jak i każdy inny oseł musi głosować tak jak tego chce jego partia, za niesubordynację jest wypad z balu i ament, że się tak wyrażę. Coż jak ja to mawiam - lepiej to już było.

  OdpowiedzUsuń
 2. Buahahahaha! W Polsce kazdy chce byc (p) oslem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio na fejsie rozpętała się dyskusja w temacie czy Liroyowi, jako posłowi ;), wypada tak publicznie żonę za cycki łapać. Jakby naród Polski nie miał większych problemów do omawiania. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ha ha ha! (Tylko taki komentarz przychodzi mi do glowy!:-))

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozostaje powiedzieć za Gogolem: "I z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!"

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi to w dalszym ciagu ciezko w to uwierzyc. Mam nadzieje ze sie obudze a to tylko sen bedzie zly...

  OdpowiedzUsuń
 7. Co to ma za znaczenie? W kontekście tego, że prawica będzie samodzielnie rządziła to żadnego. Leroy to tylko wisienka na tym spleśniałym torcie zwanym sejmem. On tylko wprowadzi trochę koloru po zwazeliniałym Błaszczaku i wyleniałym Gowinie.

  OdpowiedzUsuń
 8. ech..w Polsce to wiele jest sytuacji groteskowych...

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością przeczytam, co masz do powiedzenia w danym temacie. Jeśli natomiast masz uwagi co do samej autorki bloga, jej poczucia humoru, inteligencji, wyglądu, sposobu życia i bycia, postrzegania świata, rodziny,itd.- nie pisz tego tutaj. Wyląduje to w spamie i autorka, jak to wstrętne mendy mają w zwyczaju, nawet nie doczyta. Polecam natomiast napisać do Watykanu, fokarium na Helu, Krzysztofa Krawczyka, psychiatry z miejscowości,w której mieszkasz...