piątek, 20 listopada 2015

na wieczór filmowy

Chciałam Państwa prosić, żebyście mi jakąś komedię na wieczór filmowy z Siarą polecili, ale sobie już zobaczyłam expose Beaty Szydło i muszę przyznać, że jestem usatysfakcjonowana.
Ostatni raz się tak śmiałam do łez, jak żeśmy ze znajomymi rozpylili równocześnie podtlenek azotu i gaz pieprzowy. 
No nieważne.
W każdym razie chciałam zatem Państwa prosić o jakiś horror dla odmiany- a tu- voila! Jacek Kurski zostaje wiceministrem kultury!
Ależ ja mam dzisiaj farta!

5 komentarzy:

 1. He, ,,, to będzie operam mydlana z kryminalnymi wątkami,,,Przygotuj się do ,że czasem o horror będzie zahaczać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najbardziej niesamowite jest to, że wszystkie gatunki w jednym- horror, komedia, fantastyka i porno z elementami kaczej zoofilii ;)

   Usuń
 2. Największego farta masz, że patrzysz na to zza fosy :)))
  Mi trochę mniej do śmiechu, bo z powodu patologicznego przywiązania do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych, a i do banku węzłem hipotecznym, jestem w środku tego cyrku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz, że Cię kocham ;-)
  Dzięki za wpis na "tamtym" blogu, bo jest Jej to bardzo potrzebne. Buziole

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miłość odwzajemnione ;) Jeśli Ty polecasz- na pewno wart jest poczytania. buziaki

   Usuń

Z wielką przyjemnością przeczytam, co masz do powiedzenia w danym temacie. Jeśli natomiast masz uwagi co do samej autorki bloga, jej poczucia humoru, inteligencji, wyglądu, sposobu życia i bycia, postrzegania świata, rodziny,itd.- nie pisz tego tutaj. Wyląduje to w spamie i autorka, jak to wstrętne mendy mają w zwyczaju, nawet nie doczyta. Polecam natomiast napisać do Watykanu, fokarium na Helu, Krzysztofa Krawczyka, psychiatry z miejscowości,w której mieszkasz...