wtorek, 1 września 2015

Santo Subito!

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak to sobie człowiek może obywatelstwo zmieniać od ręki?
Jak się ucieka przed wymiarem sprawiedliwości za gwałty na dzieciach i stręczycielstwo, to cyk i jest się obywatelem Watykanu, grającym na nosie polskiej prokuraturze.
86 tys. zdjęć, w tym zdjęcia jego ofiar i 130 nagrań video, 45 tys. wykasowanych plików.
Tzw. "archiwum grozy".
Jak się zemrze, to cyk - w Polsce z honorami, w liturgicznym stroju, należy być pochowanym.
Toć to Polak był przecież, to jakże inaczej?
Proponuję pochować gwałciciela i stręczyciela na Wawelu.
I tak od kwietnia 2010 może dostać się tam każdy.

P.S. Możecie zacząć odliczanie...za 3....2....1....zniknie ten wpis.
Pospieszę się zatem, by zdążyć napisać, co o tym myślę :)

Santo Subito!
Obrzydliwi duchowni, radzę wynieść go na ołtarze, najlepiej koło Stepinaca!
Santo Subito!
Durne owieczki, idźcie uronić łezkę, godnie pochować Ekscelencję, prześlijcie buziaka w pierścień i nie zapomnijcie opluć na Frądzi ofiar jego gwałtów!

Tylko w Polsce!
Już w krotce!
Pogrzeb pedofila z honorami!

Mam tyle pytań bez odpowiedzi...
Czy trumnę będą nieść nadzy ministranci?
Czy położą go z jakimś małym chłopcem, jak lubił?

Kto dziś jeszcze chodzi do cyrku?
I po co?
Cyrk macie, drodzy Państwo, na co dzień.


Przyłączcie się Państwo symbolicznie do akcji. Wyraźcie swój sprzeciw. Wstydu nie róbcie...
TU SIĘ NIE POPIERA TRANSMISJI Z POGRZEBU ZBOCZEŃCA

7 komentarzy:

 1. Aniu, cyrk z Wesolowskim jest tak obrzydliwy,ze az sie mi zbiera na wymioty.Odeszlam z kosciola przez takich jak on i polityke kleru.Nie moge uwierzyc,ze ktos przyszedl na msze w Watykanie po smierci tego gnoja.
  Transmisja z pogrzebu ?????????????? To chyba jakis zart.Zaraz dzwonie do Polski aby spytac rodziny czy to prawda. To wszystko jest wiecej niz wstretne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tej stronie, do której linka podałam, wszystko jest wyjaśnione.
   To akcja zapobiegawcza.
   Część Polaków boi się, że oto za chwilę powstanie nowy Bohater Narodowy.
   Przecież biedaczek umarł śmiercią męczeńską, niesłusznie oskarżony przez ubeków i komuchów, co to wspaniałego kapłana chcieli wykończyć ;)

   Usuń
 2. Ponoc go wywalili ze stanu duchownego, a potem nagle okazalo sie, ze sakrament kaplanstwa jest niezbywalny i polozyli go do trumny w stroju galowym i z pierscieniem. Hipokryzna siega zenitu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie im żal go, Pantero.
   Biedny Józek dał się złapać. Taki nieuważny. Toć robili co mogli, żeby gwałcił sobie dzieci spokojnie, to musiał po jakichś zakamarkach chodzić, aż go namierzyli...Poza tym sami też chcą być z honorami pochowani, a wiesz przecież, że tam każdy ma te same grzeszki na sumieniu.

   Usuń
 3. A kto powiedział że będzie transmisja?Ciało pochowa rodzina i tyle.To co zrobił podlega już innemu sądowi ,sądowi przed którym nie da się uciec,myślę że ten człowiek miał tego świadomość.Co do bycia ks.to nawet po wydaleniu ze stanu kapłańskiego sakramentu nie da się zmazać,wydalenie oznacza że nie może sprawować funkcji kapłańskich,ale ks. jest nadal. miki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miki, akcja facebookowa jest akcją prewencyjną. Przeciw głupim pomysłom mediów, bo jak chyba wszyscy wiemy- miewają je nader często.
   Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi- kwestia światopoglądu.
   Zgodnie z moim światopoglądem żadnego sądu już nie doświadczy. Przed ziemskim udało mu się świetnie uchronić dzięki watykańskim przyjaciołom, z takim samym hobby.
   Piszesz, że pewnie miał świadomość przyszłego piekła:)))
   Obawiam się, że przede wszystkim miał świadomość, że piekło, przynajmniej takie jakim straszą katoliccy hierarchowie celem wymuszenia posłuszeństwa u owieczek, nie istnieje :)
   Piekło istnieje tu, na ziemi, Miki.
   I to właśnie dzięki takim ścierwom, jak Wesołowski.
   A to, że nie można definitywnie wyrzucić z szeregów kapłańskich osoby, która gwałciła dzieci, chyba niezbyt dobrze świadczy o tej firmie:) Zresztą niejedno o niej kiepsko świadczy. A właściwie cała jej historia o niej źle świadczy :) Poza tym (faktycznie) nie takich już zbrodniarzy chowała, nie takich wznosiła na ołtarze.
   Ludzie posiadający choć krztę rozumu, honoru i przede wszystkim kręgosłupa moralnego, mogą tylko splunąć pod nogi tych "pasterzy". Jak i (w przenośni) splunąć na tę trumnę.
   I uprzedzając Twoją odpowiedź- nie, nie każdemu zmarłemu należy się szacunek. A na pewno nie gwałcicielowi dzieci.

   Usuń

Z wielką przyjemnością przeczytam, co masz do powiedzenia w danym temacie. Jeśli natomiast masz uwagi co do samej autorki bloga, jej poczucia humoru, inteligencji, wyglądu, sposobu życia i bycia, postrzegania świata, rodziny,itd.- nie pisz tego tutaj. Wyląduje to w spamie i autorka, jak to wstrętne mendy mają w zwyczaju, nawet nie doczyta. Polecam natomiast napisać do Watykanu, fokarium na Helu, Krzysztofa Krawczyka, psychiatry z miejscowości,w której mieszkasz...