czwartek, 2 lipca 2015

jak Tymoteusz postanowił przeprosić za nieporozumienie rodziców zmarłego Dominika

Psze Państwa, właśnie maila odebrałam, którego w całości wklejam

"Szanowni Państwo!

W nawiązaniu do Państwa wiadomości informuję, że wymieniany przez Państwa Tymoteusz Rogoziński, nie jest uczniem naszej szkoły. Ze swej strony powiadomiłam o zaistniałej sytuacji szkołę, do której chłopiec uczęszcza.
Jednocześnie na równi z Państwem ubolewam nad postawą, którą prezentuje ten młody człowiek.  Zapewniam Państwa, że żadna ze szkół, a szczególnie nasza, „nie uczy”, ani nie promuje postaw, które naruszałyby dobro drugiego człowieka, godziłyby w jego godność, raniły uczucia oraz poczucie własnej wartości innych osób.

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 36
Barbara Cykarska"

Brawa, wielkie brawa dla Pani Dyrektor!
Tymoteusz od wczoraj przeprasza rodzinę Dominika, bo "wyszło nieporozumienie" :)
A ja jadę dalej z koksem, bo mam zamiar wyjaśnić tyle nieporozumień, ile się da ;)
Przy okazji dziękuję za Wasze zaangażowanie w akcję <3 <3 <3

2 komentarze:

  1. Popieram Cię z całego serca. Walczyć z kretynizmem, zacofaniem i przede wszystkim chamstwem. Wszystkie chwyty dozwolone, byle gówno wytępić.
    Pamiętam jak ja dostałam na łeb po tym jak smarkacz napisał "zdychaj kurwo, bo jesteś z poznania. jestem za legią" w komentarzu do postu o tym,ze jeden z piłkarzy poznańskiej drużyny odwiedził chłopca umierającego na raka. Przeryłam wszystkich znajomych małego gnoja i do tych wszystkich, którzy byli dorośli i nosili to samo nazwisko, plus do nauczycieli wysłałam zdjęcia jego komentarza, link do posta i pytanie " Jak można?!" Poszłam o krok dalej i dokopałam się do informacji, że szczenię gra w jakiejś drużynie sportowej. Wkleiłam im na stronę główną zdjęcie z pytaniem, czy taki człowiek powinien uprawiać sport, skoro produkuje takie zachowania. Nikt mi nie odpisał ale komentarz zmienił się "Trzymaj się bracie. Jestem z Tobą chociaż kibicuję Legii". Ciekawa jestem czy mu ojciec wytłumaczył ręcznie, że takich rzeczy się nie robi, czy trener mu dał wycisk, czy szkoła wyciągnęła konsekwencje. Coś się jednak musiało stać (oby wszystko to na raz).
    Działaj, działaj, bo dobrze robisz, bo trzeba walczyć z chamstwem, zwłaszcza chamstwem, które dotyka tych, którzy nie mogą się obronić. Trzymam kciuki:)

    OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością przeczytam, co masz do powiedzenia w danym temacie. Jeśli natomiast masz uwagi co do samej autorki bloga, jej poczucia humoru, inteligencji, wyglądu, sposobu życia i bycia, postrzegania świata, rodziny,itd.- nie pisz tego tutaj. Wyląduje to w spamie i autorka, jak to wstrętne mendy mają w zwyczaju, nawet nie doczyta. Polecam natomiast napisać do Watykanu, fokarium na Helu, Krzysztofa Krawczyka, psychiatry z miejscowości,w której mieszkasz...