wtorek, 9 czerwca 2015

różnica

-Każdy głupek umie się bić. Największym zwycięzcą jest ten, co wygra na rzeczowe argumenty. A poza tym trzeba być sprytnym i mieć strategię- powiedziałam, dumna z siebie jaka ja mądra i w ogóle
- Tak jak wtedy, kiedy powiedziałaś Bartkowi z zerówki, co się z nim biłem, że jest taki wspaniały, że ma pewnie czarny pas w feng shui, a on się tym wszystkim chwalił?
-Yyyyyy, oczywiście, że nie, to było p r z e j ę z y c z e n i e.
- Takie jak wtedy, gdy powiedziałaś jego mamie, że się pomyliłaś, bo nikt normalny nie ogarnia chińskiego i że oglądałaś na Discovery, że starszyzna w Chinach wymyśla nowe słowa upuszczając toster ze schodów, a później po prostu zapisują dźwięki? I ona to wszystkim powtarzała, w ramach ciekawostki. A później się na ciebie obraziła?
-Yyyyyyy, nie, możliwe, że po prostu coś źle zrozumiałam oglądając ten program.
-Jak wtedy, co...
-No dobrze już, dobrze! Jeszcze ważny jest sarkazm i ironia synu!
-Jak wtedy, gdy tata powiedział ci, że wyczytał, że w Iraku przy telefonie dla samobójców siedzą ci z ISIS i pytają ludzi, czy dadzą radę przy okazji prowadzić samolot, albo ciężarówkę, a ty się oburzałaś?
- Nie, to było zwykłe chamstwo!
-Jak wtedy, gdy tata poszedł do łazienki się zważyć, a później wyszedł i stwierdził, że schudł dwa kilo, a ty powiedziałaś, że się domyślasz, bo czuć aż w sypialni?
-Nie, to akurat był taki żarcik.

I weź tu coś człowieku wytłumacz 11-latkowi...


P.S. nieodmiennie zapraszam Was na fejsa, z dwóch przyczyn : po pierwsze kontakt z Wami "na żywo" jest niezastąpiony, a po drugie- jest tam na ten przykład fotorelacja z naszej wycieczki z Londynu, której przeniesienie na blogaska idzie mi z braku czasu jak krew z nosa.
(ale przeniosę)

4 komentarze:

 1. nietypowa,
  ale ja programowo bez fejsa. jak bylo, jak bylo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no ja wiem, że Ty bez fejsa. I ubolewam. Czego Ty nie możesz choć lewego konta założyć. Jak byś założył takie swoje, normalne, to bym Ci mogła pokazać jak się blokuje galerie znajomych i w to miejsce wali zbiór info z całego świata, z wszystkich dziedzin, jakie Cię interesują. Przesz to genialne!
   A poza tym- fajnie było. Ale wiesz, namiastkę tylko widzieliśmy. Wrócimy niebawem. A zdjęcia wrzucę na bank w tym tygodniu. Toć my tak genialne foty pstrykamy, że nie wypada się nie pochwalić

   Usuń
 2. Matka, miej litosc FB mam ale zagladam do niego raz na rok:))) Nie znosze i tyle.

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością przeczytam, co masz do powiedzenia w danym temacie. Jeśli natomiast masz uwagi co do samej autorki bloga, jej poczucia humoru, inteligencji, wyglądu, sposobu życia i bycia, postrzegania świata, rodziny,itd.- nie pisz tego tutaj. Wyląduje to w spamie i autorka, jak to wstrętne mendy mają w zwyczaju, nawet nie doczyta. Polecam natomiast napisać do Watykanu, fokarium na Helu, Krzysztofa Krawczyka, psychiatry z miejscowości,w której mieszkasz...