poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wesołych ;)Wszystkim pirackim Siostrom i Braciom, Pastafarianom, życzę piwnych Świąt, pełnych objawień  Przenajświętszej Makaronowej Macki!!!

Wszystkim Braciom i Siostrom wyznania mojżeszowego, lekko spóźnione, ale szczere: Chag Chanuka Sameach!!!

Wszystkim Katolikom, a za jakieś dwa tygodnie Prawosławnym- Wesołych Świąt, pełnych ciepła i miłości!!!

Świadkom Jehowy, ateistom, agnostykom, Satanistom i całej reszcie: miłego dnia;)

życzy
(nie)typowa Matka Polka

P.S. która od kiedy posiada dzieci, po prostu uwielbia Święta, ale i tak po cichutku słucha sobie swojej kolędy przypominającej, dlaczego te wyjątkowe dni spędza wyłącznie w gronie faktycznie najbliższych osób ;)

P.S.2  Róża, zobacz, link działa! Jestem genialna, nauczyłam się!Jesteś genialna, nauczyłaś mnie!;)
4 komentarze:

 1. I nawzajem :) dzięki za przezabawne posty i oby wena Cię w nowym roku nie opuszczała :)
  Pozdrawiam,
  Klara F.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki i Tobie i Twojej rodzince też mega spełnienia swojej wizji świata :)
  Pozdr
  PS.Przez Twoją kolędę popłakałem się ... ze śmiechu i wzruszenia, nie wiedziałem, ze mogą być tak modne kalesony w użyciu zwłaszcza te w kolorze sraczki są bardzo praktyczne :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ech, gdyby więcej było takich ,,nietypowych matek-Polek''! Dzięki za wszystkie uśmiechy, które Ci zawdzieczam! Obyś nigdy nie straciła tego daru... ,, Trzem Budrysom'' życzę wymarzonych prezentów! A ich ojcu... E tam, on już ma Ciebie, czego więcej do szczęścia trzeba?

  OdpowiedzUsuń
 4. zdrowia dużo dużo zdrowia dla całej rodzinki :*

  OdpowiedzUsuń

Z wielką przyjemnością przeczytam, co masz do powiedzenia w danym temacie. Jeśli natomiast masz uwagi co do samej autorki bloga, jej poczucia humoru, inteligencji, wyglądu, sposobu życia i bycia, postrzegania świata, rodziny,itd.- nie pisz tego tutaj. Wyląduje to w spamie i autorka, jak to wstrętne mendy mają w zwyczaju, nawet nie doczyta. Polecam natomiast napisać do Watykanu, fokarium na Helu, Krzysztofa Krawczyka, psychiatry z miejscowości,w której mieszkasz...